Hála Jan (Blatná 1890 - 1959 Važec)
Pasáček, signováno a datováno vlevo dole J. Hála 1948, kombinovaná technika/papír, 9,5 x 14 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |